spa

SPA & WELLNESS

DSC05254Dzisiaj, aby sprostać Państwa wymaganiom poszliśmy o krok dalej i jako pierwsi stworzyliśmy komfortowe i nowoczesne SPA w Starogardzie Gdańskim. Do Państwa dyspozycji oddajemy gabinety do kosmetyki twarzy, ciała, masażu oraz pielęgnacji i stylizacji paznokci, saunę na podczerwień (Infrared), jacuzzi z koloroterapią oraz fotel masujący (Royal).

Nasze SPA zaprojektowaliśmy tak, aby spełniało wszelkie potrzeby naszych Gości i wyznaczało nowe standardy luksusowych zabiegów. Specjalnie opracowane pakiety oraz indywidualnie dobrane programy są wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów SPA. Każdy zabieg wykonywany jest precyzyjnie z wykorzystaniem najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków. Wyjątkowa, intymna atmosfera pomoże Państwu zadbać o urodę, wyciszyć się, jak również zregenerować siły.

CITY SPA to idealne miejsce aby spędzić miło czas w gronie przyjaciół i rodziny. Organizujemy także wieczory panieńskie i kawalerskie. Wynajęcie SPA to również świetny pomysł na prezent. Spraw miłą niespodziankę swoim najbliższym.

Spa otwarte od poniedziałku do piątku 13:00-21:00.

Pragniemy poinformować, że w dniach 06.03.2017r.-10.03.2017r. SPA będzie czynne w godzinach od 8:00 do 16:00.

Powyższe godziny będą obowiązywać przez pierwszy pełny tydzień każdego miesiąca.

Serdecznie zapraszamy do świata urody, harmonii ciała i ducha.

Z przykrością informujemy, że Spa & Wellness jest nieczynne do odwołania.