Aktualności

Spa & Wellness nieczynne - 19/12/19

Z przykrością informujemy, że Spa & Wellness jest nieczynne do odwołania.

ZOBACZ WIĘCEJ
Bal Budowlańca – III Edycja - 19/12/19

Serdecznie zapraszamy na III już edycję Balu Budowlańca w Hotelu Bachus. W programie konkursy z nagrodami i pełna konsumpcja. Zabawę umili nam tradycyjnie Dj Damian.

ZOBACZ WIĘCEJ
spa
Odnowa dla ciała i duszy na spokojny koniec wakacji!!! - 02/09/19

Odnowa dla ciała i duszy na spokojny koniec wakacji!!! Spędź ostatnie letnie dni w otoczeniu przyjaznej aury. Odetchnij i naładuj baterie przed jesienią, to najlepszy czas na regenerację i odpoczynek, a przede wszystkim Twój czas na spędzenie ostatnich dni wakacji w City SPA, tak jak lubisz. Z tej okazji przygotowaliśmy zabiegi pielęgnacyjne na ciało i…

ZOBACZ WIĘCEJ
CITY SPA NIECZYNNE !!! - 04/02/19

W dniach 18.02.-24.02.2019r. CITY SPA jest NIECZYNNE!! Po zakup bonów upominkowych zapraszamy do recepcji hotelu czynnej całą dobę.

ZOBACZ WIĘCEJ
Bal Budowlańca – II edycja - 03/01/19

Serdecznie zapraszamy na II edycję Balu Budowlańca w Hotelu Bachus. W programie konkursy z nagrodami i pełna konsumpcja. Zabawę umili nam Dj Damian.

ZOBACZ WIĘCEJ
W ten magiczny dla nas czas… - 12/12/18

Z miłości czy życzliwości, w nagrodę lub spontanicznie podaruj Spa-prezent komuś, komu życzysz wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia! Na tą szczególną okazję przygotowaliśmy dla Was wspaniałe promocje: Zabiegi na twarz: Zabieg kojąco – łagodzący dla cery delikatnej i wrażliwej cena 120zł -> cena promocyjna 100zł Zabieg oczyszczająco – normalizujący cena 100zł -> cena promocyjna 80zł Zabiegi…

ZOBACZ WIĘCEJ